🌿 Głosujmy na młodzież z Gminy Morąg -liczy się każdy głos! 🌿

🎬 Młodzież z projektu EKO-LIDERZY z Gminy Morąg ma szansę zdobyć 💰 3000 zł na własne działania ekologiczne i społeczne. To ogromna szansa na rozwój kolejnych inicjatyw, dlatego zachęcamy wszystkich mieszkańców do wsparcia i oddania głosu na konkursowy film naszej młodzieży! 💚

🌱 Od października uczniowie klas 7 ze szkół SP1 i SP4 w Morągu aktywnie realizują projekt rozwijający kompetencje społeczne i obywatelskie, oparty na tematyce ekologicznej. Wspólnie:

🌳 sadzili drzewa,
🌼 zakładali ogródki,
🧹 sprzątali nasze miasto Morąg,
🐦 pomagali zwierzętom zimą,
🏆 organizowali konkursy ekologiczne i wręczali nagrody,
🎯 przygotowali gry i zabawy na świeżym powietrzu.

👏 Teraz wszystko zależy od naszego wsparcia – liczy się każdy głos!

Czasu jest niewiele!
🟢 Głosujemy:
👉 Od DZIŚ (25.05) od godz. 12:30
👉 Do PIĄTKU (29.05) do godz. 24:00

📱 Zasady są proste i uczciwe:
✅ Z jednego numeru telefonu można oddać tylko 1 głos, dlatego każdy głos ma ogromne znaczenie!

🌐 Gdzie oglądać i głosować?
🔗https://pdd.warmia.mazury.pl/praca-konkursowa/gmina-morag/

GŁOSOWANIE JEST BEZPŁATNE

💚 Pokażmy, że wspieramy młodych ludzi, którzy działają dla naszej społeczności i środowiska!
🙌 Głosujmy – razem możemy pomóc im wygrać! 🌍🍀

AKTUALNOŚCI

Next article

Spotkanie z kózkami