Dzień Dziecka
Dzień Dziecka w SP1 świętowaliśmy wspólną zabawą w hali sportowej. Uczniowie klas 4-8 podzieleni na 3 sektory: czerwony- klasy A, zielony – klasy B i niebieski – klasy C, rywalizowali w różnorodnych konkurencjach. Dzieci wzięły udział w konkursach wiedzowych i sportowych. Dużo emocji wzbudziło przeciąganie liny i „zawody narciarskie”. Można było także wykazać się zdolnościami tanecznymi, plastycznym czy muzycznymi. Dużo śmiechu przyniosło rzucanie rzutkami i pokaz mody. Do wspólzawodnictwa zachęcały okrzyki, hasła i transparenty oraz nieustający aplauz publiczności. Przed ostatnią konkurencją różnica punktowa była minimalna, dlatego końcowe zmagania wiązały się z niesamowitym zaangażowaniem zawodników jak i widowni. Ostatecznie wygrali Zieloni, a wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni słodkimi upominkami. Dziękujemy Panu Dyrektorowi i Pani Wicedyrektor za pomysłowe zaplanowanie dzisiejszego święta oraz wszystkim nauczycielom za pomoc w organizacji imprezy.










