Eko-Finał z rodziną. Zielone talenty i wielka zabawa.
Jeśli brałeś/aś udział w konkursie „Eko – postawy w codziennym życiu” zapraszamy Ciebie i twoją rodzinę na podsumowanie konkursu, wręczenie nagród i upominków, poczęstunek i dobrą zabawę.
W programie:
1. Podsumowanie konkursu filmowego i wręczenie nagród.
2. Podsumowanie konkursu plastycznego i wręczenie nagród i wyróżnień.
3. Wystawa wszystkich prac plastycznych i rękodzieła wykonanego przez uczestników projektu Eko-Liderzy.
4. Poczęstunek dla wszystkich.
5. Pyszne, zdrowe koktajle.
6. Malowanie toreb.
7. Gry i zabawy na świeżym powietrzu.
To wszystko poprowadzi grupa projektowa „EKO-LIDERZY” z SP1 i SP4.
Serdecznie zapraszamy !


