Gminny Konkurs Języka Polskiego

W piątek 22 maja w Słoneczniku odbył się Gminny Konkurs Języka Polskiego. 21 uczniów gminy Morąg redagowało list otwarty, interpretowało fraszki i analizowało mit. Nasi reprezentanci Ola Salińska i Damian Żuk zajęli 4 miejsce egzekwo. Gratulujemy!