Konkurs Pieśni Patriotycznej „Szlakiem Niepodległości”

22 października 2019 r. uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w IX Konkursie Pieśni Patriotycznej „Szlakiem Niepodległości” pod patronatem Burmistrza Morąga, organizowanym przez Morąski Dom Kultury. Konkurs ma na celu popularyzowanie tradycji śpiewania pieśni patriotycznych oraz propagowanie postaw patriotycznych  i obywatelskich. Reprezentantami  Szkoły Podstawowej nr 1 byli uczniowie uczęszczający na zajęcia wokalne skierowane dla uczniów klas starszych oraz na zajęcia artystyczne dedykowane dzieciom młodszym.

Wyniki przedstawiają się następująco:

KATEGORIA KLAS I-III

Duet Zofia Sadowska i Wojciech Rogoziński – III miejsce

Solistka Daria Witucka – wyróżnienie

KATEGORIA KLAS VII – VIII

Zespół wokalny w składzie:

Karolina Stupczyk – VIIIA, Kaja Nowakowska – VIB, Wiktoria Nizińska – VIB, Piotr Oleksa – VIB, Oliwia Graczyk – VIIA, Magda Czepkowska – VIIA,  Wiktoria Dębska – VIIA, Kornelia Gronkowska – VIIA  – III miejsce

Solistka Karolina Stupczyk – III miejsce

Najmłodszym uczniem reprezentującym naszą szkołę podczas konkursu była Laura Bartnicka z klasy IB

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Print Friendly, PDF & Email