SPORT TO ZDROWIE ! SP SŁONECZNIK GOŚCINNIE W MORĄGU!

Co za emocje! Dnia 10 listopada w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Morągu odbyło się spotkanie o charakterze  integracyjnym – ‘’ Sport na wesoło”. Uczniowie naszej szkoły mieli szansę poznać swoich rówieśników ze Szkoły Podstawowej w Słoneczniku.  W spotkaniu integracyjnym naszymi gośćmi była IV klasa wraz z wychowawczynią panią Kamilą Gutowską.

Trener Agata Prusaczyk uroczyście przywitała w hali sportowej wszystkich uczestników spotkania.   Nauczycielki z SP1 w Morągu,  Karolina Woltersdorf oraz Małgorzata Rakowiecka przekazały uczniom wiedzę dotyczącą zdrowego trybu życia. Dzieliły się również z gośćmi wiedzą z zakresu promocji zdrowia oraz pomagały zintegrować się im z pozostałymi uczestnikami spotkania.

Sportowe zmagania zaczęły się tuż po godzinie 15.00. W tym dniu przygotowano wiele atrakcji – boisko do piłki siatkowej, boisko do unihokeja oraz tor przeszkód. Po zakończeniu treningu goście z SP Słonecznik otrzymali od morąskich siatkarek pamiątkowy puchar. Kolejne wspólne zajęcia organizatorki zaplanowały w miesiącu styczniu.  Tematem przewodnim spotkania ma być badminton.  Badminton w zimę? J Zapowiada się ciekawie.

Organizatorzy: Agata Prusaczyk

Małgorzata Rakowiecka

Karolina Woltersdorf

Print Friendly, PDF & Email