Mamy nowy skład Samorządu Uczniowskiego

13 czerwca w naszej szkole odbyły się wybory do nowego Samorządu Uczniowskiego. Kandydaci ubiegający się o funkcję w samorządzie mieli okazję przedstawić swój program podczas kampanii wyborczej. Nie zabrakło chwytliwych postulatów: „brak prac domowych”, „dzień szalonej fryzury”, „urodziny-nie jesteś pytany”, czy „większa ilość dyskotek”. 

Nad całością wyborów czuwał obecny-„stary” skład S.U.: Zuzanna Mackiewicz, Joanna Karczewska, Nikoletta Piotrowska i Igor Dądera. Na nich spoczywała odpowiedzialność za prawidłowy przebieg i zachowanie tajności głosowania.

Komisja skrutacyjna w składzie: Zofia Sadowska, Zuzanna Niedźwiecka i Natalia Malicka przystąpiły do liczenia głosów. Głosami szkolnych wyborców Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego została uczennica klasy V B Maria Ślązak, która zdeklasowała swoich konkurentów. Zdobyła 58 głosów.
Marysi gratulujemy wygranej i życzymy wielu sukcesów w sprawowaniu tak zaszczytnego stanowiska.

Osoby, które również weszły w skład nowego samorządu szkolnego miały następującą ilość głosów:

  • Anthony Fernando – 31
  • Paweł Segin – 31
  • Filip Nowik-Nowicki – 26
  • Marcelina Tomkowiak – 19

Wszystkich uczniów klas 4-8 zapraszamy do włączenia się w działalność samorządu uczniowskiego.

Fotorelacja:

P.S.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego składa  serdeczne podziękowania „staremu” Samorządowi Uczniowskiemu, którzy swoją pracą i zaangażowaniem wnieśli wiele dobra w życie szkolne. Było mi niezmiernie miło współpracować z Wami. Dziękuję za wkład i zaangażowanie włożone w pracę na rzecz S.U., za aktywny udział w życiu szkoły i za wiele ciekawych pomysłów. Pragnę podziękować za godne reprezentowanie naszej szkoły oraz za wspaniałą organizację i dobrą współpracę. 

Leszek Głód-opiekun S.U.

Print Friendly, PDF & Email