Podsumowanie Tygodnia Języków Obcych

Piątek to czas na uroczyste zakończenie Tygodnia Języków Obcych. Na apelu podsumowaliśmy efekty pracy uczniów oraz ich udział i zaangażowanie w konkursach. Wszyscy laureaci zostali uhonorowani statuetkami, nagrodami rzeczowymi oraz dyplomami. Szczegółowa lista laureatów dołączona jest w zakładce:konkursy. Nauczyciele języków obcych postanowili przyznać nagrodę specjalną dla Bartosza Fabisiaka oraz Mariusza Deca z II a za najlepszy show, najbardziej odjazdowe ruchy sceniczne, za zmianę nie do poznania i za to, że wykonanie piosenki zespołu „Modern Talking” niewątpliwie skradło serca wszystkich widzów.

Przyznano także nagrodę „Językowców roku” klasie, której uczniowie wzięli udział w największej liczbie konkursów i najaktywniej włączyli sie w obchody tygodnia językowego. Przechodnią tabliczkę wręczyła gospodyni klasy III f- zeszłorocznych zwycięzców. A w tym roku tytuł ten zdobyla klasa II d, wyprzedzając klasę III d zaledwie 1 punktem.

Obok podsumowania konkursów odbył się Dzień Sławnych Postaci. Uczniowie po raz kolejny wykazali się kreatywnością i pomysłowością przebierając się za znane osoby. Na korytarzach szkolnych dostrzec mogliśmy przedstawicieli różnych dziedzin. Oprócz piosenkarek – Amy Whinehouse, Adele czy Janis Joplin przechadzali się między innymi „faceci w czerni”, Myszka Miki, Sherlock Holmes, Wednesday Addams z „Rodziny Addamsów”, Hermona Granger i Harry Potter. Nad wszystkimi celebrytami czuwał niezawodny Rambo. I tym akcentem zakończyliśmy zabawę z językami obcymi.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom Tygodnia Języków Obcych – gratulujemy nagrodzonym i życzymy wielu pomysłów, jeszcze więcej kreatywności i zaangażowania oraz zadowolenia z siebie w przyszłym roku!

DSC00892 DSC00949DSC00946DSC00988 DSC00989 DSC00992DSC01018 DSC00959DSC01015  DSC01026 DSC01041 DSC01044 DSC01045 DSC01047

Print Friendly, PDF & Email