TURNIEJ PAR W PIŁKARZYKACH STOLIKOWYCH

Za nami drugi turniej par mieszanych w piłkarzykach stolikowych, organizowanych przez świetlicę szkolną dla klas III. Celem turnieju była popularyzacja gier sportowych, integracja uczniów oraz aktywne spędzanie czasu wolnego podczas pobytu w świetlicy szkolnej.
W turnieju uczestniczyło 22 uczniów podzielonych na dwuosobowe zespoły z klas III . Grano do dwóch wygranych meczy, do 10 bramek. Po wielu ekscytujących pojedynkach, zdrowej i uczciwej rywalizacji oraz pięknych bramkach najlepszym zespołem turnieju okazał się duet Julita Kułakowska i Stanisław Czarnecki z klasy III „b”. Na drugim miejscu uplasowali się Tomasz Markowicz i Szymon Kowalski również a klasy III „b” a na trzecim miejscu ukończyli turniej Szymon Rachuba z III „b” i Oskar Kosela z klasy III „a”.
Trzy najlepsze drużyny otrzymały dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez p. A. Chudaś oraz p. A, Jakubowską,za które serdecznie dziękujemy.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w zawodach a zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy kolejne roczniki do udziału w turniejach które odbędą się już we wrześniu.
M.Ducki
Print Friendly, PDF & Email