ZIMOWISKO Z JEDYNKĄ

W dniach 20-21.01.2020r. w naszej szkole po raz kolejny zorganizowane zostało zimowisko dla uczniów naszej szkoły. W zimowisku wzięli uczniowie klas czwartych, piątych i szóstych. Podczas zimowiska uczniowie uczestniczyli w wielu zawodach sportowych, gdzie mogli sprawdzić swoją sprawność fizyczną. Oprócz zawodów sprawnościowych uczestnicy wzięli udział w nocnym maratonie filmowym w Miejskiej Bibliotece Publicznej, Grze Miejskiej zorganizowanej przez Morąski Ratusz, zajęciach na lodowisku „Biły Orlik”, czy mogli uczestniczyć w ciekawej ofercie zorganizowanej przez Maj Fitness Club. Zimowisko współfinansowane było z Budżetu Gminy Morąg z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz przeciwdziałania Narkomanii. Podczas podsumowania zimowiska wszyscy stwierdzili, że na pewno spotkamy się za ro 🙂

Print Friendly, PDF & Email