Dzień Dziecka
Dzień Dziecka w SP1 świętowaliśmy wspólną zabawą w hali sportowej. Uczniowie klas 4-8 podzieleni na 3 sektory: czerwony- klasy A, zielony – klasy B i niebieski – klasy C, rywalizowali w różnorodnych konkurencjach. Dzieci wzięły udział w konkursach wiedzowych i sportowych. Dużo emocji wzbudziło przeciąganie liny i „zawody narciarskie”. Można było także wykazać się zdolnościami […]