MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ W SIEMIATYCZACH

W dniach 31.03-2.04.2017r zespoły młodzików i juniorów młodszych UKS Jedynka Morąg brały udział w XXII Międzynarodowym  Festiwalu Piłki Ręcznej w Siemiatyczach. W kategorii młodzików zespół młodzików zajął II miejsce wygrywając z zespołami z Siemiatycz, Zamościa, Warszawy, Zwolenia i Sosnowca ulegając tylko zespołowi z Olsztyna. A oto wyniki:

UKS JEDYNKA MORAG- UKS SIEMIATYCZE 21-9(13-3)

UKS JEDYNKA MORĄG- MKS PADWA ZAMOŚĆ 19-10(10-5)

UKS JEDYNKA MORĄG- UKPR AGRYKOLA WARSZAWA18-14(9-6)

UKS JEDYNKA MORĄG- MKS ORLĘTA ZWOLEŃ 21-15(13-6)

UKS JEDYNKA MORĄG -MUKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC18-15(6-7)

W Zespole z Morąga wystąpili: Chmurzyński Dawid, Urban Hubert, Cienki Miłosz, Obniski Szymon, Borysewicz Wojciech, Kreft Jakub, Gołębiewski Kacper, Piotrowski Paweł, Borowiecki Sebastian, Teperek Łukasz, Zalewski Adrian, Kowalski Rafał, Miś Maciej, Rydel Mateusz. Najlepszym strzelcem turnieju został Dawid Chmurzyński , a najlepszym zawodnikiem turnieju Sebastian Borowiecki. W zespole wyróżnił się Mateusz Rydel. Trener Tomasz Kisielewski.

Zespół juniorów młodszych zajął VII miejsce na dwanaście zespołów biorących w turnieju wygrywając z Zagłębiem Sosnowiec 20-15(9-6),                             Orlętami Zwoleń 17-13(8-8),remisując ze Startem Konin13-13(5-7).

W zespole wystąpili Malicki Łukasz, Łuszcz Andrzej, Farulewski Paweł, Grędziński Gabriel, Jastrzębski Adam, Zalewski Szymon, Przywitowski Jakub, Hubacz Radosław, Galewski Mateusz, Stefanowicz Maciej, Kuch Oliwer, Roguski Wojciech, Kalisz Sebastian.  Najlepszym  zawodnikiem zespołu został Hubacz Radosław Trenerzy :Krzysztof Farjaszewski, Andrzej Kozicz.