Harcerski Dzień Myśli Braterskiej

 

22 luty to bardzo ważna data dla wszystkich harcerzy bowiem tego dnia obchodzony jest Dzień Myśli Braterskiej na pamiątkę uczczenia urodzin założyciela skautingu Roberta Baden Powella.  Harcerze i zuchy z naszej szkoły spotkali się więc, by wspólnie świętować ten dzień. Nie obyło się bez urodzinowego tortu, wzajemnych życzeń i mini-gry  w murach szkoły, jak na harcerzy przystało. Tort ufundowała 45 DH KRAAL, która po raz czwarty była inicjatorem spotkania.

Cieszymy się, że tak wielu harcerzy jest w murach naszej szkoły! Ich pracę na rzecz innych osób widać przy okazji szkolnych przedsięwzięć, np. szkolnej gry z okazji Dnia Niepodległości czy zabawy karnawałowej dla młodszych uczniów „Jedynki”.  Wspólne świętowanie DMB powoli staje się tradycją szkoły.

 

 

.  

 

Print Friendly, PDF & Email