Gminny Konkurs Języka Angielskiego

 

Nasza szkoła byłą gospodarzem finału Gminnego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów klas gimnazjalnych. Pierwszy etap, przeprowadzony przez każdą ze szkół z oddziałami gimnazjalnymi w gminie Morąg, wyłonił po pięcioro najlepszych językowców, którzy reprezentowali swoją placówkę w finale. Test przygotowany został przez nauczycielkę języka angielskiego ZSZiO i PPP panią Ewę Frycz i sprawdzał znajomość gramatyki, słownictwa, związków frazowych oraz umiejętność czytania ze zrozumieniem. Z zadaniami najlepiej poradzili sobie uczniowie naszej szkoły i to oni zajęli trzy  czołowe miejsca, a różnica między nimi wyniosła zaledwie 1 pkt.

I miejsce – ADAM CHILIŃSKI z III e

II miejsce – KORNELIA MUSIAŁ z III d

III miejsce – Krzysztof KAROLKIEWICZ  z II d

Gratulujemy

!

Print Friendly, PDF & Email