Szlachetna Paczka w Gimnazjum Nr 1

W tym roku Gimnazjum Nr 1 zostało oficjalnym darczyńcą w akcji Szlachetna Paczka. Wybraliśmy rodzinę wielodzietną, mającą bardzo ciężką sytuację finansową, jednak potrafiącą się wzajemnie wspierać w trudnych momentach życia. Postanowiliśmy podzielić pomiędzy klasami poszczególne formy pomocy dla tej rodziny i mamy nadzieję, że wspólnymi siłami uda nam się wszystko zorganizować. Apelujemy o pomoc i zapraszamy do akcji uczniów, nauczycieli i rodziców. Pamiętajmy o tym, że każdy z nas ma okazję, aby przez chwilę stać się Świętym Mikołajem, a dzięki naszej pomocy kochająca się rodzina poczuje magię Świąt Bożego Narodzenia i uwierzy w dobro człowieka. Poniżej przedstawiona jest lista potrzeb wybranej przez nas rodziny a wszystkie rzeczy prosimy o dostarczenie najpóźniej do 11 grudnia (piątek) do sali nr 6 (p. Danuta Pilarczyk – Pyjor) lub do sali nr 9 (p. Natalia Dworańska)
1. Podstawowe produkty żywnościowe: herbata, cukier, konserwy mięsne, kawa, makaron, olej, konserwy rybne, mąka, dżem, warzywa w puszkach.
2. Produkty dla niemowląt: mleko modyfikowane np. Nestle Nan 2, przeciery i soczki na 8 miesięcy.
3. Potrzebne środki czystości: proszek do prania, płyn do mycia naczyń, mydło/żel myjący, płyny czyszczące, szampon.
4. Artykuły dziecięce: pampersy rozmiar 4, chusteczki nawilżone, krem przeciw odparzeniom, puder, pasta do zębów dla dzieci 6 – letnich.
5. Zeszyty, farbki, papier kolorowy, bloki, klej, nożyczki, przybory do pisania, kredki, plastelina, piórnik, plecaki dla chłopców 1,2 klasa.
6. Kołdra, koc, ręczniki, pościel, poduszka, pościel dla niemowlaków, prześcieradło do łóżeczka.
7. Kombinezon zimowy dla chłopca x 2 rozmiar 74-80, czapka zimowa dla chłopca
x 2 rozmiar 42.
8. Kurtka damska przejściowa rozmiar 38 (164).
9. Obuwie sportowe dla chłopca: rozmiar 32 i 29.
10. Lodówka, pralka, biurko – nie muszą być nowe, mogą być używane, ale w dobrym stanie.

Print Friendly, PDF & Email