Turniej w piłkarzyki stolikowe

W okresie listopad-grudzień 2021 r. na świetlicy szkolnej odbyły się zawody par w piłkarzykach stolikowych. Celem turnieju była popularyzacja gier sportowych, integracja uczniów oraz aktywne spędzanie czasu wolnego podczas pobytu w świetlicy szkolnej.

W turnieju uczestniczyło 16 uczniów podzielonych na dwuosobowe zespoły z klas III i IV. Grano do dwóch wygranych meczy, do 5 bramek. Po wielu ekscytujących pojedynkach, zdrowej i uczciwej rywalizacji oraz pięknych bramkach najlepszym zespołem turnieju okazał się duet Bartek Sobkowiak z klasy III „a” i Kuba Klekowski z klasy III „c”. Na drugim miejscu uplasowali się Igor Rusiniak i Staś Maciołek z klasy III „b”. Trzecie miejsce zajęli Bartek Twardy z klasy III „b” z Antonim Jesionkiem z klasy IV „a”.

Trzy najlepsze drużyny otrzymały dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez p. A. Chudaś oraz p. P. Kułakowskiego z firmy „Gratka”, za które serdecznie dziękujemy.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w zawodach i zachęcamy na kolejne, które odbędą się po feriach zimowych.                                                        Organizatorzy: nauczyciele świetlicy

 

Print Friendly, PDF & Email