MAM SUPER MOC- DBAM O ZDROWIE
Klasy 1a i 2a zostały zaproszone przez Ministra Zdrowia do realizacji programu edukacyjnego ” MAM SUPER MOC- DBAM O ZDROWIE”. Program realizowany jest przez Społeczną Fundację „Ludzie dla ludzi” przy wsparciu Federacji Stowarzyszeń „Amazonki”. Celem programu jest wyposażenie dzieci w wiedzę , która pomoże im w budowaniu świadomej postawy wobec chorób cywilizacyjnych, zwłaszcza nowotworowych oraz […]