Sprzątanie świata z okazji Dnia Ziemi
Z okazji Dnia Ziemi, obchodzonego 22 kwietnia, uczniowie z klasy 3a zorganizowali sprzątanie terenu wokół szkoły, trenowali umiejętność oddawania plastikowych butelek w supermarkecie, a za zwrócone pieniądze zakupili zapas wody do klasy. Ponadto trenowali umiejętność segregowania odpadów, biorąc udział w zabawie ruchowej na świeżym powietrzu. Pamiętajmy, że Ziemia nie należy do człowieka! Zaczynajmy zmianę na […]